Szanowni Państwo

Zapraszamy do współpracy firmy farmaceutyczne, sklepy medyczne, hurtownie z artykułami BHP. Oferujemy atrakcyjne rabaty, ciągłość dostaw.

Rozpoczynając współpracę z naszą firmą Zamawiający zobowiązany jest przesłać aktualny wyciąg z Rejestru Handlowego lub Krajowego Rejestru Sądowego, lub wpis do Rejestru Działalności Gospodarczej a także dokument potwierdzający nadanie numeru NIP z właściwego Urzędu Skarbowego.

Zamówienia przyjmujemy tylko w formie pisemnej:

fax: 12 251-42-87
email: biuro@medicstar.pl

Składając zamówienia proszę pamiętać o dokładnym opisie zamawianego towaru: nr katalogowy, rozmiar, kolor tkaniny długość rękawa (krótki/ długi/3/4).

Każde nietypowe zamówienie lub model szyty według wytycznych klienta wiąże się z dodatkową opłatą 25% do ceny netto, a termin realizacji jest odpowiednio dłuższy i wymaga dodatkowych uzgodnień. Zamówienia nietypowe nie podlegają zwrotom i wymianom.

Zdobienie:

Na miejscu możecie Państwo również zamówić hafty lub nadruki. (Posiadamy własny dział haftu oraz druku)

Jednorazowy koszt przekształcenia logo w program hafciarski to około 45.00 zł netto. Koszt haftu: jest zależny od ilości ściegów w programie i jest wyceniany indywidualnie.

Terminy Realizacji:

Termin realizacji zamówień uzgadniany jest indywidualnie.Zamówienia expres do 5 dni roboczych realizujemy za dopłatą 15 % do ceny netto.

Płatności:

W początkowej fazie współpracy ( pierwsze 5 transakcji) zamówienia będą wysyłane po dokonaniu przedpłaty lub za pobraniem. W dalszej fazie współpracy możliwa jest zmiana realizacji zamówień z odroczonym terminem płatności (14 dni). W przypadku braku wpłaty w wymaganym terminie realizacja kolejnych zamówień będzie wstrzymana do czasu uregulowania zaległych płatności.

Wysyłka:

Przesyłki wysyłamy firmą kurierską  DHL lub INPOST 

koszt przesyłki 19,68 zł brutto i jest fakturowany jako pozycja na fakturze.

Masz pytania?

Na państwa pytania telefoniczne odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Tel. +48 (12) 251-42-87 wew. 101 lub 110
Komórka : +48 500-112-822

Zapraszamy do współpracy.