Wyświetlanie 1–16 z 21 wyników

Show sidebar

Koszulka_polo_damska MS 7_3 Biała

29,50 
Wybierz opcje

Koszulka_polo_damska_MS7_3_19 Turkus

29,50 
Wybierz opcje

Koszulka_polo_damska_MS7_3_18

29,50 
Wybierz opcje

Koszulka_polo_damska_MS7_3_17

29,50 
Wybierz opcje

Koszulka_polo_damska_MS7_3_16

29,50 
Wybierz opcje

Koszulka_polo_damska_MS7_3_15

29,50 
Wybierz opcje

Koszulka_polo_damska_MS7_3_14

29,50 
Wybierz opcje

Koszulka_polo_damska_MS7_3_13 Czerwona

29,50 
Wybierz opcje

Koszulka_polo_damska_MS7_3_12

29,50 
Wybierz opcje

Koszulka_polo_damska_MS7_3_11

29,50 
Wybierz opcje

Koszulka polo damska_MS7_3_10

29,50 
Wybierz opcje

Koszulka polo damska MS7_MS7_3_9

29,50 
Wybierz opcje

Koszulka polo damska MS7_3_8

29,50 
Wybierz opcje

Koszulka polo damska MS7_3_7

29,50 
Wybierz opcje

Koszulka polo damska MS7_3_6

29,50 
Wybierz opcje

Koszulka polo damska MS7_3_5 Czarna

29,50 
Wybierz opcje

Koszulki polo medyczne damskie

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór odzieży medycznej przeznaczonej, np. dla lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów. Dokładamy wszelkich starań, by każdy element ubioru reprezentował najwyższą jakość i zapewniał wygodę noszenia. Koszulki polo medyczne z naszego sklepu doskonale sprawdzą się w cieplejsze dni. Zadbaj o swój komfort pracy i zapoznaj się z naszą ofertą!

Koszulki polo medyczne — wygodny fason i wysoka jakość materiału

W naszej firmie dbamy o to, by wybierane materiały reprezentowały najwyższą jakość, a wybrane kroje zapewniały nieograniczony zakres ruchów i wygodę noszenia. Praca w placówkach medycznych wymaga od personelu medycznego szybkiego działania, profesjonalnego zachowania, a także wyglądu budzącego zaufanie pacjentów. Źle skrojona odzież medyczna może znacząco utrudnić pracę. Odpowiednie ubranie medyczne ma za zadanie chronić przed zabrudzeniami i zakażeniami. Obecnie oferta profesjonalnej odzieży jest bardzo urozmaicona, dzięki czemu każda placówka znajdzie kroje idealnie dopasowane do warunków pracy, która w niej panuje. Dużą popularnością cieszą się koszulki polo medyczne, które zapewniają swobodę, przewiew i wygodę pracy nie tylko w ciepłe dni! Doskonale sprawdzą się w pracy fizjoterapeutów, ratowników, lekarzy, stomatologów czy weterynarzy i innych placówkach, w których nieograniczony zakres ruchu rąk jest niezwykle ważny.

Ponadto koszulki polo medyczne damskie mają chronić zarówno pacjentów, jak i personel medyczny przed drobnoustrojami i zanieczyszczeniami, które mogą znajdować się na szpitalnych uniformach. Chronią też skórę lekarzy przed kontaktem z płynami ustrojowymi czy krwią.

Jakie cechy powinny mieć koszulki polo medyczne damskie?

Ubrania medyczne różnią się od tych noszonych na co dzień, to jakie wytyczne powinny spełniać, określa Unijna Dyrektywa o Wyrobach Medycznych. Taka odzież powinna być wykonana z odpowiedniego rodzaju wysokojakościowego materiału, który nie pochłaniają wilgoci.

Koszulki medyczne polo, które znajdziesz w naszej ofercie, wykonane są z materiałów, które zapewniają swobodę i przewiew, a elegancki krój idealny dopasowuje się do sylwetki, zapewniając nie tylko komfort pracy, ale też dobre samopoczucie w czasie sprawowanych obowiązków. Koszulki mają prosty, kobiecy krój a nienaganny wygląd dopełnia delikatnie wywijany kołnierzyk z elastycznego materiału, który zachowuje swoją formę mimo wielokrotnego prania.

Koszulki polo damskie dla pielęgniarek o bogatej gamie kolorystycznej i kobiecym kroju idealnie sprawdzą się w gabinetach kosmetycznych, aptekach, salonach fryzjerskich czy centrach SPA. Oferujemy duży wybór fasonów, które można w pełni dopasować do realiów pracy określonej placówki przy złożeniu indywidualnego zamówienia w naszym sklepie!

Duży wybór rozmiarów sprawi, że każdy znajdzie wygodne koszulki polo medyczne dla siebie!

Medyczne koszulki polo dla pielęgniarek i nie tylko w sklepie Medicstar

Nasza firma realizuje nie tylko zamówienia indywidualne, ale też zamówienia hurtowe. Nasi klienci mogą skorzystać z oferty prezentowanej na stronie, ale też specjalizujemy się w realizowaniu specjalnych projektów. Dokładamy też wszelkich starań, by wszystkie zamówienia były realizowane sprawnie i szybko! Przekonaj się i skorzystaj z naszej oferty!