Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Show sidebar

Fartuch laboratoryjny damski Medicstar.9093 XS

49,00 
Wybierz opcje

Fartuch laboratoryjny damski Medicstar.9093

79,00 
Wybierz opcje

Fartuch laboratoryjny męski Medicstar.9094

79,00 
Wybierz opcje

Fartuch męski James M1 Medicstar

150,00 
Wybierz opcje

Fartuch Medyczny, Lekarski Klasyczny Męski Ms9_3

100,00 
Wybierz opcje

Klasyczny męski fartuch medyczny model MS9_2

100,00 
Wybierz opcje

Fartuchy medyczne i lekarskie męskie

Każdy lekarz i laborant wie, że praca bez odpowiedniego uniformu jest nie tylko trudniejsza, ale też może stwarzać zagrożenie zarówno dla pacjentów, jak i dla personelu medycznego. Odpowiedni strój chroni przed drobnoustrojami, zanieczyszczeniami i zarazkami. Nic dziwnego, że fartuch medyczny męski uznawany jest za najważniejszy i najbardziej charakterystyczny element ubioru męskiego personelu medycznego. Dlaczego każdy lekarz i laborant powinien go mieć? Przeczytaj koniecznie!

Fartuch medyczny męski — wysoka jakość materiałów i wygodne kroje

Fartuchy medyczne męskie to niezbędny element ubioru męskiego personelu służby zdrowia. Zapewniają wygodę i gwarantują profesjonalny wygląd. Zadbaliśmy, aby w naszej ofercie znalazły się najmodniejsze, klasyczne kroje fartuchów medycznych ze stójką lub zwykłym kołnierzykiem. Można dobrać zarówno fartuchy zapinane na guziki, jak i na napy. Zadbaliśmy, aby fartuchy medyczne męskie dostępne w naszej ofercie były zaopatrzone w kieszenie uszyte w praktycznych i wygodnych miejscach. Dzięki temu lekarz lub laborant może schować niezbędne rzeczy, by zawsze mieć do nich dostęp w trakcie pracy. Nasze fartuchy zostały uszyte z wysokiej jakości oddychających materiałów, które zapewniają dobrą cyrkulację powietrza i są łatwe do utrzymania w czystości. Tkanina wybierana do szycia fartuchów medycznych męskich z naszej oferty to połączenie takich materiałów jak poliester i bawełna. Poliester zapewnia elastyczność i sprawia, że fartuch nie ulega deformacji. Można go prasować w wysokich temperaturach i dobrze przepuszcza powietrze, co przekłada się na komfort osoby noszącej odzież. Fartuchy lekarskie męskie są przyjazne dla skóry dzięki atestowanej elanobawełnie o wysokiej gramaturze i zapewniają komfort w trakcie wymagającej wielogodzinnej pracy z pacjentami.

W naszej ofercie można znaleźć wysokie jakości fartuchy z długim rękawem w kolorze białym, jednak na prośbę klientów możemy uszyć fartuch medyczny męski z krótkim rękawem, fartuch medyczny męski krótki lub fartuch medyczny męski kolorowy (w dowolnym kolorze preferowanym przez zamawiającego) na podstawie przesłanego wzoru.

Fartuch medyczny męski — dla różnych placówek medycznych

Nasze fartuchy lekarskie męskie to idealny ubiór dla personelu medycznego w takich placówkach jak szpitale, prywatne kliniki, gabinety kosmetyczne, fizjoterapeutyczne, apteki, salony weterynaryjne czy laboratoria. Dzięki perfekcyjnemu szyciu i fasonach zapewniających swobodę ruchu, komfort i wygodę doskonale sprawdzą się nawet w czasie najbardziej wymagających dyżurów. Bogata rozmiarówka sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni fartuch lekarski męski dla siebie. Wybierz odzież o odpowiednio skrojonych rękawach zapinanych na solidne napy ze stójką lub tradycyjnym kołnierzem w kształcie trójkąta i zadbaj o swoją wygodę w czasie pracy!

Fartuch medyczny męski na zamówienie w Medicstar

Nasza firma specjalizuje się w szyciu profesjonalnej odzieży medycznej. Dzięki bogatemu wieloletniemu doświadczeniu realizujemy każde, nawet najbardziej wymagające zamówienie. Jak już wspomnieliśmy, realizujemy nie tylko standardowe zamówienia z naszej oferty. Jeśli masz interesujący Cię wzór fartucha o określonym kolorze i materiale, to z przyjemnością uszyjemy go dla Ciebie! To doskonała opcja dla placówek medycznych o określonych wymaganiach dotyczących ubioru personelu medycznego. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów zamówienia hurtowego lub indywidualnego i ciesz się odzieżą medyczną najwyższej jakości!

Sprawdź również: