Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Show sidebar

Fartuch laboratoryjny damski Medicstar.9093

79,00 
Wybierz opcje

Fartuch laboratoryjny męski Medicstar.9094

79,00 
Wybierz opcje

Fartuch męski James M1 Medicstar

150,00 
Wybierz opcje

Fartuch Medyczny, Lekarski Klasyczny Męski Ms9_3

100,00 
Wybierz opcje

Klasyczny męski fartuch medyczny model MS9_2

100,00 
Wybierz opcje

Fartuchy medyczne i lekarskie męskie

Każdy lekarz i laborant wie, że praca bez odpowiedniego uniformu jest nie tylko trudniejsza, ale też może stwarzać zagrożenie zarówno dla pacjentów, jak i dla personelu medycznego. Odpowiedni strój chroni przed drobnoustrojami, zanieczyszczeniami i zarazkami. Nic dziwnego, że fartuch medyczny męski uznawany jest za najważniejszy i najbardziej charakterystyczny element ubioru męskiego personelu medycznego. Dlaczego każdy lekarz i laborant powinien go mieć? Przeczytaj koniecznie!

Fartuch medyczny męski — wysoka jakość materiałów i wygodne kroje

Fartuchy medyczne męskie to niezbędny element ubioru męskiego personelu służby zdrowia. Zapewniają wygodę i gwarantują profesjonalny wygląd. Zadbaliśmy, aby w naszej ofercie znalazły się najmodniejsze, klasyczne kroje fartuchów medycznych ze stójką lub zwykłym kołnierzykiem. Można dobrać zarówno fartuchy zapinane na guziki, jak i na napy. Zadbaliśmy, aby fartuchy medyczne męskie dostępne w naszej ofercie były zaopatrzone w kieszenie uszyte w praktycznych i wygodnych miejscach. Dzięki temu lekarz lub laborant może schować niezbędne rzeczy, by zawsze mieć do nich dostęp w trakcie pracy. Nasze fartuchy zostały uszyte z wysokiej jakości oddychających materiałów, które zapewniają dobrą cyrkulację powietrza i są łatwe do utrzymania w czystości. Tkanina wybierana do szycia fartuchów medycznych męskich z naszej oferty to połączenie takich materiałów jak poliester i bawełna. Poliester zapewnia elastyczność i sprawia, że fartuch nie ulega deformacji. Można go prasować w wysokich temperaturach i dobrze przepuszcza powietrze, co przekłada się na komfort osoby noszącej odzież. Fartuchy lekarskie męskie są przyjazne dla skóry dzięki atestowanej elanobawełnie o wysokiej gramaturze i zapewniają komfort w trakcie wymagającej wielogodzinnej pracy z pacjentami.

W naszej ofercie można znaleźć wysokie jakości fartuchy z długim rękawem w kolorze białym, jednak na prośbę klientów możemy uszyć fartuch medyczny męski z krótkim rękawem, fartuch medyczny męski krótki lub fartuch medyczny męski kolorowy (w dowolnym kolorze preferowanym przez zamawiającego) na podstawie przesłanego wzoru.

Fartuch medyczny męski — dla różnych placówek medycznych

Nasze fartuchy lekarskie męskie to idealny ubiór dla personelu medycznego w takich placówkach jak szpitale, prywatne kliniki, gabinety kosmetyczne, fizjoterapeutyczne, apteki, salony weterynaryjne czy laboratoria. Dzięki perfekcyjnemu szyciu i fasonach zapewniających swobodę ruchu, komfort i wygodę doskonale sprawdzą się nawet w czasie najbardziej wymagających dyżurów. Bogata rozmiarówka sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni fartuch lekarski męski dla siebie. Wybierz odzież o odpowiednio skrojonych rękawach zapinanych na solidne napy ze stójką lub tradycyjnym kołnierzem w kształcie trójkąta i zadbaj o swoją wygodę w czasie pracy!

Fartuch medyczny męski na zamówienie w Medicstar

Nasza firma specjalizuje się w szyciu profesjonalnej odzieży medycznej. Dzięki bogatemu wieloletniemu doświadczeniu realizujemy każde, nawet najbardziej wymagające zamówienie. Jak już wspomnieliśmy, realizujemy nie tylko standardowe zamówienia z naszej oferty. Jeśli masz interesujący Cię wzór fartucha o określonym kolorze i materiale, to z przyjemnością uszyjemy go dla Ciebie! To doskonała opcja dla placówek medycznych o określonych wymaganiach dotyczących ubioru personelu medycznego. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów zamówienia hurtowego lub indywidualnego i ciesz się odzieżą medyczną najwyższej jakości!

Sprawdź również: