Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Show sidebar

Odzież chirurgiczna męska komplet MS_201 kolor CARIBE

Wygodna, spełniająca rygorystyczne wymagania odzież medyczna w kolorze Light Green doskonale sprawdzi się na każdym stanowisku, gwarantując użytkowniczkom pełen komfort noszenia.

120.00  Wybierz opcje

Odzież chirurgiczna męska komplet MS_201 kolor HOSPITAL GREEN

Wygodna, spełniająca rygorystyczne wymagania odzież medyczna w kolorze Bottle Green doskonale sprawdzi się na każdym stanowisku, gwarantując użytkowniczkom pełen komfort noszenia.

120.00  Wybierz opcje

Odzież chirurgiczna męska komplet MS_201 kolor Royal Box

Wygodna, spełniająca rygorystyczne wymagania odzież medyczna w kolorze Royal Box doskonale sprawdzi się na każdym stanowisku, gwarantując użytkowniczkom pełen komfort noszenia.

120.00  Wybierz opcje

Odzież chirurgiczna męska komplet MS_201 kolor SAILOR BLUE

Wygodna, spełniająca rygorystyczne wymagania odzież medyczna w kolorze Aubergine doskonale sprawdzi się na każdym stanowisku, gwarantując użytkowniczkom pełen komfort noszenia.

120.00  Wybierz opcje

Odzież chirurgiczna męska komplet MS_201 kolor Sky

Wygodna, spełniająca rygorystyczne wymagania odzież medyczna w kolorze Sky doskonale sprawdzi się na każdym stanowisku, gwarantując użytkowniczkom pełen komfort noszenia.

120.00  Wybierz opcje

Odzież chirurgiczna męska komplet MS_201 kolor WINTER

Wygodna, spełniająca rygorystyczne wymagania odzież medyczna w kolorze Mole Grey doskonale sprawdzi się na każdym stanowisku, gwarantując użytkowniczkom pełen komfort noszenia.

120.00  Wybierz opcje