Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Show sidebar

Odzież chirurgiczna męska komplet MS_201 kolor Sky

Wygodna, spełniająca rygorystyczne wymagania odzież medyczna w kolorze Sky doskonale sprawdzi się na każdym stanowisku, gwarantując użytkowniczkom pełen komfort noszenia.

130,00  Wybierz opcje

Odzież Chirurgiczna Męska Komplet Ms_201 Kolor Royal Box

Wygodna, spełniająca rygorystyczne wymagania odzież medyczna w kolorze Royal Box doskonale sprawdzi się na każdym stanowisku, gwarantując użytkowniczkom pełen komfort noszenia.

130,00  Wybierz opcje

Odzież chirurgiczna męska komplet MS_201 kolor WINTER

Wygodna, spełniająca rygorystyczne wymagania odzież medyczna w kolorze Mole Grey doskonale sprawdzi się na każdym stanowisku, gwarantując użytkowniczkom pełen komfort noszenia.

130,00  Wybierz opcje

Odzież Chirurgiczna Męska Komplet Ms_201 Kolor Caribe

Wygodna, spełniająca rygorystyczne wymagania odzież medyczna w kolorze Light Green doskonale sprawdzi się na każdym stanowisku, gwarantując użytkowniczkom pełen komfort noszenia.

130,00  Wybierz opcje

Odzież chirurgiczna męska komplet MS_201 kolor HOSPITAL GREEN

Wygodna, spełniająca rygorystyczne wymagania odzież medyczna w kolorze Bottle Green doskonale sprawdzi się na każdym stanowisku, gwarantując użytkowniczkom pełen komfort noszenia.

130,00  Wybierz opcje

Odzież chirurgiczna męska komplet MS_201 kolor SAILOR BLUE

Wygodna, spełniająca rygorystyczne wymagania odzież medyczna w kolorze Aubergine doskonale sprawdzi się na każdym stanowisku, gwarantując użytkowniczkom pełen komfort noszenia.

130,00  Wybierz opcje

Jesteśmy obecni w branży tekstylnej od kilkunastu lat. Produkty z naszym znakiem cechuje nienaganny krój, nowoczesne wzornictwo, staranne wykończenie, bogata kolorystyka, a przede wszystkim trwałość. Produkujemy z wysokiej jakości tkanin opatrzonych stosownymi certyfikatami.

Nasza oferta skierowana jest do lekarzy, lekarzy dentystów, pielęgniarek, farmaceutów fizjoterapeutów i innych przedstawicieli branży medycznej.

Produkowane przez nas wyroby zapewniają elegancki i modny wygląd oraz swobodę i komfort pracy.

Nowoczesny park maszynowy oraz wieloletnie doświadczenie naszych pracowników pozwala na wykonanie odzieży doskonałej jakości. Szyjemy również według projektu klienta, który jest mile widzianym gościem w naszej firmie.