Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Show sidebar

KOMPLET DAMSKI LUX ELASTAN KOLOR RASPBERRY

KOMPLET DAMSKI DE LUX  KOLOR  RASPBERRY , luźny krój  nie opina ciała, gwarantując swobodę ruchów, doskonale się układa. Proste wykończenie wokół szyi,  jest kolejnym elementem podnoszącym komfort ubrania. Komplet  uszyty jest z tkaniny wysokiej jakości Skład: 55% bawełna, 43 % poliester, 2% elastan.

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI
Prezentowany KOMPLET DAMSKI DE LUX  KOLOR  RASPBERRY jest wykonany z certyfikowanego materiału o doskonałej gramaturze i perfekcyjnie spełnia swoje zadanie w Służbie Zdrowia oraz w gabinetach kosmetycznych. Prezentowane żakiety, fartuchy medyczne, jak i inna odzież dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej, umożliwiając Państwu dobranie właściwych ubrań do charakteru wykonywanej pracy. Na gotowych produktach istnieje możliwość umieszczenia aplikacji tj. logo, nazwisko, stanowisko, nazwa firmy w postaci gustownego i starannie wykonanego haftu lub nadruku.

 

139,00  Wybierz opcje

KOMPLET DAMSKI LUX ELASTAN KOLOR TURKUS

KOMPLET DAMSKI DE LUX  KOLOR  TURKUS , luźny krój  nie opina ciała, gwarantując swobodę ruchów, doskonale się układa. Proste wykończenie wokół szyi,  jest kolejnym elementem podnoszącym komfort ubrania. Komplet  uszyty jest z tkaniny wysokiej jakości Skład: 55% bawełna, 43 % poliester, 2% elastan.

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI
Prezentowany KOMPLET DAMSKI DE LUX  KOLOR  TURKUS jest wykonany z certyfikowanego materiału o doskonałej gramaturze i perfekcyjnie spełnia swoje zadanie w Służbie Zdrowia oraz w gabinetach kosmetycznych. Prezentowane żakiety, fartuchy medyczne, jak i inna odzież dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej, umożliwiając Państwu dobranie właściwych ubrań do charakteru wykonywanej pracy. Na gotowych produktach istnieje możliwość umieszczenia aplikacji tj. logo, nazwisko, stanowisko, nazwa firmy w postaci gustownego i starannie wykonanego haftu lub nadruku.

139,00  Wybierz opcje

KOMPLET DAMSKI LUX ELASTAN KOLOR GRANAT

KOMPLET DAMSKI DE LUX  KOLOR  GRANAT , luźny krój  nie opina ciała, gwarantując swobodę ruchów, doskonale się układa. Proste wykończenie wokół szyi,  jest kolejnym elementem podnoszącym komfort ubrania. Komplet  uszyty jest z tkaniny wysokiej jakości Skład: 55% bawełna, 43 % poliester, 2% elastan.

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI
Prezentowany KOMPLET DAMSKI DE LUX  KOLOR  GRANAT jest wykonany z certyfikowanego materiału o doskonałej gramaturze i perfekcyjnie spełnia swoje zadanie w Służbie Zdrowia oraz w gabinetach kosmetycznych. Prezentowane żakiety, fartuchy medyczne, jak i inna odzież dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej, umożliwiając Państwu dobranie właściwych ubrań do charakteru wykonywanej pracy. Na gotowych produktach istnieje możliwość umieszczenia aplikacji tj. logo, nazwisko, stanowisko, nazwa firmy w postaci gustownego i starannie wykonanego haftu lub nadruku.

139,00  Wybierz opcje

KOMPLET DAMSKI LUX ELASTAN KOLOR ROYAL

KOMPLET DAMSKI DE LUX  KOLOR  ROYAL , luźny krój  nie opina ciała, gwarantując swobodę ruchów, doskonale się układa. Proste wykończenie wokół szyi,  jest kolejnym elementem podnoszącym komfort ubrania. Komplet  uszyty jest z tkaniny wysokiej jakości Skład: 55% bawełna, 43 % poliester, 2% elastan.

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI
Prezentowany KOMPLET DAMSKI DE LUX  KOLOR  ROYAL jest wykonany z certyfikowanego materiału o doskonałej gramaturze i perfekcyjnie spełnia swoje zadanie w Służbie Zdrowia oraz w gabinetach kosmetycznych. Prezentowane żakiety, fartuchy medyczne, jak i inna odzież dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej, umożliwiając Państwu dobranie właściwych ubrań do charakteru wykonywanej pracy. Na gotowych produktach istnieje możliwość umieszczenia aplikacji tj. logo, nazwisko, stanowisko, nazwa firmy w postaci gustownego i starannie wykonanego haftu lub nadruku.

139,00  Wybierz opcje

KOMPLET DAMSKI LUX ELASTAN KOLOR WHITE

KOMPLET DAMSKI DE LUX  KOLOR WHITE , luźny krój  nie opina ciała, gwarantując swobodę ruchów, doskonale się układa. Proste wykończenie wokół szyi,  jest kolejnym elementem podnoszącym komfort ubrania. Komplet  uszyty jest z tkaniny wysokiej jakości Skład: 55% bawełna, 43 % poliester, 2% elastan.

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI
Prezentowany KOMPLET DAMSKI DE LUX  KOLOR WHITE jest wykonany z certyfikowanego materiału o doskonałej gramaturze i perfekcyjnie spełnia swoje zadanie w Służbie Zdrowia oraz w gabinetach kosmetycznych. Prezentowane żakiety, fartuchy medyczne, jak i inna odzież dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej, umożliwiając Państwu dobranie właściwych ubrań do charakteru wykonywanej pracy. Na gotowych produktach istnieje możliwość umieszczenia aplikacji tj. logo, nazwisko, stanowisko, nazwa firmy w postaci gustownego i starannie wykonanego haftu lub nadruku.

139,00  Wybierz opcje

Damska odzież medyczna z elastanem

Szukając odpowiedniego stroju do pracy w placówkach medycznych, warto zwrócić uwagę na damską odzież medyczną z elastanem. To strój, który nie tylko zapewnia swobodę ruchu i doskonale dopasowuje się do sylwetki, to także odzież, która zapewnia komfort i wygodę w czasie intensywnych godzin pracy. Damska odzież medyczna z elastanem to idealny wybór dla stomatologów, pielęgniarek oraz lekarek. W naszej ofercie znajdziesz komplety damskie Lux Elastan, które wyróżniają się wysoką jakością materiałów i dbałością i każdy detal uszycia. Koniecznie zapoznaj się z ofertą z tej kategorii produktowej!

Damska odzież medyczna z elastanem — wysoka jakość i dopracowane kroje

W ofercie sklepu Medicstar dbamy, aby odzież medyczna dostępna w naszym asortymencie reprezentowała najwyższą jakość. Damska odzież medyczna z elastanem spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów! Odzież z tej kategorii została wykonana z wysokiej jakości certyfikowanych tkanin o wysokiej gramaturze. W składzie kompletów damskich Lux Elastan znajduje się 55% bawełny, 43% poliestru, 2% elastanu. Dzięki temu ubrania są niezwykle wygodne, komfortowe w noszeniu i przyjazne dla skóry. Odzież tego rodzaju nie podlega odkształcaniu się i są łatwe do utrzymania w czystości, co jest niezwykle ważne w placówkach medycznych. Dokładamy wszelkich starań, by damska odzież medyczna z elastanem spełniała wszelkie wymogi Służby Zdrowia i była jak najlepiej dopasowana do warunków pracy w tej branży.

Dzięki temu ubrania De Lux doskonale sprawdzą się w prywatnych placówkach medycznych, gabinetach stomatologicznych czy w gabinetach kosmetycznych. Komplety złożone z żakietów, fartuchów medycznych i spodni medycznych damskich jest dostępna w bogatej gamie kolorystycznej umożliwiających dobranie strojów do charakteru wykonywanej pracy. Damska odzież medyczna z elastanem nie tylko zapewnia komfort pracy, swobodę ruchu i wygodę, to także strój, który prezentuje się wyjątkowo elegancko i profesjonalnie! Zadbaj o swoją prezencję i wygodę pracy w placówkach medycznych!

Damska odzież medyczna z elastanem na zamówienie

W naszym sklepie pracują specjaliści, którzy mają bogate doświadczenie w szyciu odzieży medycznej dla mężczyzn i kobiet. Dzięki bogatej ofercie każdy znajdzie idealny ubiór dla siebie. Dokładamy wszelkich starań, by prezentowana odzież była wykonana z najwyższej jakości materiałów, a także, by była dopracowana w najmniejszym calu. Dzięki temu wyróżnia się perfekcyjnym zszyciem, a także modnymi krojami i eleganckimi detalami sprawiającymi, że ubiór jest nie tylko wygodny w noszeniu, ale też wpływa na profesjonalny wygląd osoby noszącej. W naszym sklepie realizujemy standardowe zamówienia, a także personalizowane zlecenia. Oferujemy też spersonalizowanie zamówienia, naszywając na materiał aplikacje takie jak logo, nazwisko, stanowisko czy nazwa placówki. Ten gustowny nadruk lub haft urozmaici wygląd damskiej odzieży medycznej z elastanem. Zapraszamy do składania indywidualnych i hurtowych zamówień!

Sprawdź również: