Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Show sidebar

Komplet Medyczny Majka Flex elastan kolor amarantowy

148,00 
Wybierz opcje

Komplet Medyczny Majka Flex elastan kolor miętowy

148,00 
Wybierz opcje

Komplet Medyczny Majka Flex elastan kolor popielaty

148,00 
Wybierz opcje

Komplet Medyczny Majka Flex elastan kolor biały

148,00 
Wybierz opcje

Komplet Medyczny Majka Flex elastan kolor limonka

148,00 
Wybierz opcje

Komplet Medyczny Majka Flex elastan kolor granatowy

148,00 
Wybierz opcje

Komplety medyczne damskie

Nasza firma funkcjonuje na rynku tekstylnym od kilkunastu lat. Nasi specjaliści mają bogate doświadczenie w szyciu najwyższej jakości ubioru medycznego np. spodni medycznych, spódnic medycznych, bluz medycznych, a także można znaleźć w naszej ofercie komplety medyczne damskie. Jeśli masz problem ze skompletowaniem ubioru medycznego lub zależy Ci na dopasowaniu i ujednoliceniu stroju medycznego, to doskonale trafiłeś! Komplety medyczne damskie z naszej oferty z pewnością spełnią Twoje oczekiwania!

Komplety medyczne damskie — duży wybór fasonów i kolorów

Odzież medyczna damska komplety z naszej oferty doskonale sprawdzą się w takich placówkach medycznych jak szpitale, gabinety stomatologiczne, kosmetyczne, fizjoterapeutyczne i nie tylko! Jeśli szukasz odpowiedniego stroju specjalistycznego, to nasze komplety medyczne damskie spełnią Twoje oczekiwania!

Naszą odzież medyczną wyróżniają modne, eleganckie i wygodne kroje, dbałość o detale wykończeń, a także staranny dobór materiałów. Oferujemy duży wybór kompletów medycznych skierowanych do pań. Nasze komplety wykonane są w 65% z poliestru a w 35% z bawełny. Dzięki temu stroje są elastyczne i dopasowują się do sylwetki. Tkanina nie deformuje się i nie mnie się, dzięki czemu zachowuje schludny i elegancki wygląd przez wiele godzin pracy. Komplety medyczne damskie można prać w wysokich temperaturach bez obawy o zniszczenie lub zmianę wyglądu stroju.

Komfort noszenia zapewnia przemyślany krój. Komplety damskie medyczne zapewniają swobodę ruchów — dopasowują się do sylwetki, ale też nie krępują i nie ograniczają jego zakresu. Odcinany dekolt w kształcie litery V to idealne rozwiązanie w tego typu strojach. Bluzy dostępne w kompletach są zakładane przez głowę, a szerokie rękawy nie ograniczają ruchów rąk w trakcie pracy z pacjentem. Komplety medyczne damskie są też zaopatrzone w pojemne kieszenie, które są wyjątkowo praktyczne.

Komplety mają bogatą rozmiarówkę — możesz wybierać rozmiary od 34 do 48 dzięki czemu, każdy dopasuje strój do swojej sylwetki. Co istotne w ofercie znajdzie się też odzież medyczna w dużych rozmiarach co jest szczególnie ważne dla osób, które mają trudności ze znalezieniem rozmiarówki dla siebie!

Odzież medyczna komplety damskie — jak dbać o ich higienę i dezynfekcję

Pracując w placówkach medycznych higiena i sterylność odzieży i instrumentów medycznych jest priorytetem. Nic dziwnego, że komplety medyczne damskie wymagają specjalnej dbałości o ich nienaganny stan. To ważne nie tylko ze względu na to, że lekarze i pielęgniarki mają kontakt z pacjentem i muszą dbać o ich bezpieczeństwo. Lekarze mają obowiązek dbać także o swój komfort i ochronę przed zarazkami i zanieczyszczeniami. Praca z pacjentem jest niezwykle wymagająca i naraża na kontakt z płynami ustrojowymi lub krwią. Jak dbać o higienę takiej odzieży medycznej?

Przede wszystkim warto ściśle stosować się do zaleceń zapisanych na metce kompletu. Warto zadbać o to, by wszystkie kieszenie zostały opróżnione i oddzielone od reszty ubrań. Po włożeniu ubrań do pralki warto wybrać środki czystości o silnym działaniu, ustawić odpowiedni czas i moc wirowania pralki. Zaleca się pranie ubrania przez 10 minut w temperaturze powyżej 60 stopni, co pozbawia odzież praktycznie wszystkich mikroorganizmów.

Jakie środki stosować, by zdezynfekować i skutecznie wyczyścić odzież? Warto zastosować środki piorąco-dezynfekujące, które usuną niebezpieczne bakterie i mikroorganizmy. Preparat dezynfekujący na bazie oleju sosnowego doskonale sprawdzi się przy praniu kompletów medycznych damskich kolorowych. Komplety białe można dezynfekować, dodając do pralki wybielacza chlorowego (nigdy nie bezpośrednio na odzież). Stosując się do zaleceń zawartych na ubraniu, mamy pewność, że po wypraniu komplety medyczne damskie pozostaną w niezmienionej formie i będą służyły nam przez długi czas, zachowując swój elegancki i schludny wygląd.

Komplety medyczne damskie — jak zamówić?

Zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz dokonać zamówienia? Możesz skorzystać z naszej oferty dostępnej na stronie lub złożyć indywidualne zamówienie, które zostanie dostosowane do Twoich potrzeb. Nasi specjaliści bez problemu wykonają stosowane zmiany takie jak dopasowanie wykończeń, haftowań czy umieszczenie loga placówki. Nasza firma może zrealizować zamówienie ze wzoru przekazanego przez klienta. Skontaktuj się z nami i skonsultuj się w celu omówienia szczegółów zlecenia!

Zobacz także: Komplety medyczne męskie, Komplety lux Elastan, Komplety unisex