Jesteśmy obecni w branży tekstylnej od kilkunastu lat. Produkty z naszym znakiem cechuje nienaganny krój, nowoczesne wzornictwo, staranne wykończenie, bogata kolorystyka, a przede wszystkim trwałość. Produkujemy z wysokiej jakości tkanin opatrzonych stosownymi certyfikatami.

Nasza oferta skierowana jest do lekarzy, lekarzy dentystów, pielęgniarek, farmaceutów fizjoterapeutów i innych przedstawicieli branży medycznej.

Produkowane przez nas wyroby zapewniają elegancki i modny wygląd oraz swobodę i komfort pracy.

Nowoczesny park maszynowy oraz wieloletnie doświadczenie naszych pracowników pozwala na wykonanie odzieży doskonałej jakości. Szyjemy również według projektu klienta, który jest mile widzianym gościem w naszej firmie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Show sidebar

Odzież chirurgiczna damska komplet MS_200 kolor AMARANT

Wygodna, spełniająca rygorystyczne wymagania odzież medyczna w kolorze Amarant doskonale sprawdzi się na każdym stanowisku, gwarantując użytkowniczkom pełen komfort noszenia.

125.00  Wybierz opcje

Odzież chirurgiczna damska komplet MS_200 kolor BORDO

Wygodna, spełniająca rygorystyczne wymagania odzież medyczna w kolorze White doskonale sprawdzi się na każdym stanowisku, gwarantując użytkowniczkom pełen komfort noszenia.

125.00  Wybierz opcje

Odzież chirurgiczna damska komplet MS_200 kolor CARIBE

Wygodna, spełniająca rygorystyczne wymagania odzież medyczna w kolorze Light Green doskonale sprawdzi się na każdym stanowisku, gwarantując użytkowniczkom pełen komfort noszenia.

125.00  Wybierz opcje

Odzież chirurgiczna damska komplet MS_200 kolor HOSPITAL GREEN

Wygodna, spełniająca rygorystyczne wymagania odzież medyczna w kolorze Bottle Green doskonale sprawdzi się na każdym stanowisku, gwarantując użytkowniczkom pełen komfort noszenia.

125.00  Wybierz opcje

Odzież chirurgiczna damska komplet MS_200 kolor Limonka

Wygodna, spełniająca rygorystyczne wymagania odzież medyczna w kolorze Limonka doskonale sprawdzi się na każdym stanowisku, gwarantując użytkowniczkom pełen komfort noszenia.

125.00  Wybierz opcje

Odzież chirurgiczna damska komplet MS_200 kolor Raspberry

Wygodna, spełniająca rygorystyczne wymagania odzież medyczna w kolorze Raspberry doskonale sprawdzi się na każdym stanowisku, gwarantując użytkowniczkom pełen komfort noszenia.

125.00  Wybierz opcje

Odzież chirurgiczna damska komplet MS_200 kolor Royal Box

Wygodna, spełniająca rygorystyczne wymagania odzież medyczna w kolorze Royal Box doskonale sprawdzi się na każdym stanowisku, gwarantując użytkowniczkom pełen komfort noszenia.Tkanina nie ulega deformacji, można ją prać w wysokich temperaturach, a także bardzo dobrze przepuszcza powietrze będąc tym samym przyjazną dla skóry. Wszystkie produty medicstar mogą być wykorzystane także w gabinetach kosmetycznych, fizjoterapeutycznych, aptekach, salonach fryzjerskich czy gabinetach podologicznych i weterynaryjnych.

 

125.00  Wybierz opcje

Odzież chirurgiczna damska komplet MS_200 kolor Sailor Blue

Wygodna, spełniająca rygorystyczne wymagania odzież medyczna w kolorze Sailor Blue doskonale sprawdzi się na każdym stanowisku, gwarantując użytkowniczkom pełen komfort noszenia.

125.00  Wybierz opcje

Odzież chirurgiczna damska komplet MS_200 kolor Sky

Wygodna, spełniająca rygorystyczne wymagania odzież medyczna w kolorze Sky doskonale sprawdzi się na każdym stanowisku, gwarantując użytkowniczkom pełen komfort noszenia.

125.00  Wybierz opcje

Odzież chirurgiczna damska komplet MS_200 kolor TURKUS

Wygodna, spełniająca rygorystyczne wymagania odzież medyczna w kolorze Metroblue doskonale sprawdzi się na każdym stanowisku, gwarantując użytkowniczkom pełen komfort noszenia.

125.00  Wybierz opcje

Odzież chirurgiczna damska komplet MS_200 kolor White

Wygodna, spełniająca rygorystyczne wymagania odzież medyczna w kolorze White doskonale sprawdzi się na każdym stanowisku, gwarantując użytkowniczkom pełen komfort noszenia.

125.00  Wybierz opcje

Odzież chirurgiczna damska komplet MS_200 kolor WINTER

Wygodna, spełniająca rygorystyczne wymagania odzież medyczna w kolorze Mole Grey doskonale sprawdzi się na każdym stanowisku, gwarantując użytkowniczkom pełen komfort noszenia.

125.00  Wybierz opcje